Johtoryhmä

Liiketoiminta on osaavissa käsissä

”RTK-Palvelun vahvuuksia ovat hyvä brändi ja maine. Meillä on tiivis porukka, joka tekee hommia isolla sydämellä. Paras mainos on nykyisten asiakkaiden hyvä hoito.”

Rafael Eerola, hallituksen puheenjohtaja

Ismo Heikkonen

Ismo Heikkonen
toimitusjohtaja
ismo.heikkonen@rtkpalvelu.fi
+358 44 765 7830

Kai Olsbom

Kai Olsbom
varatoimitusjohtaja
aluejohtaja
Länsi-Suomi
kai.olsbom@rtkpalvelu.fi
+358 44 518 9562

Emilia Virtanen

Emilia Virtanen
aluejohtaja
Pääkaupunkiseutu
Valtakunnalliset asiakkaat
emilia.virtanen@rtkpalvelu.fi
+358 40 730 7076

Jari Pihlajaniemi

Jari Pihlajaniemi
aluejohtaja
Etelä-Suomi
jari.pihlajaniemi@rtkpalvelu.fi
+358 44 518 9563

Vesa Ihatsu

Vesa Ihatsu
aluejohtaja
Pohjois-Suomi
vesa.ihatsu@rtkpalvelu.fi
+358 44 765 7898

Mika Väätäinen

Mika Väätäinen
myyntijohtaja
mika.vaatainen@rtkpalvelu.fi
+358 44 235 8861

Pekka Liukkonen

Pekka Liukkonen
talous- ja hallintojohtaja
pekka.liukkonen@contineo.fi
+358 44 797 8772

Jan Haarti

Jan Haarti
henkilöstöjohtaja
jan.haarti@contineo.fi
+358 40 012 2323

Riku Innala

Riku Innala
laatu- ja turvallisuuspäällikkö
riku.innala@contineo.fi
+358 44 765 7154