Johtoryhmä

Liiketoiminta on osaavissa käsissä

”RTK-Palvelun vahvuuksia ovat hyvä brändi ja maine. Meillä on tiivis porukka, joka tekee hommia isolla sydämellä. Paras mainos on nykyisten asiakkaiden hyvä hoito.”

Rafael Eerola, hallituksen puheenjohtaja

Samuli Eskola
toimitusjohtaja
samuli.eskola@rtkpalvelu.fi

Kai Olsbom
varatoimitusjohtaja
kai.olsbom@rtkpalvelu.fi

Jari Pihlajaniemi
aluejohtaja
Etelä-Suomi
jari.pihlajaniemi@rtkpalvelu.fi

Vesa Ihatsu
aluejohtaja
Länsi- ja Pohjois-Suomi
vesa.ihatsu@rtkpalvelu.fi

Rami Sainio
kaupallinen johtaja
rami.sainio@rtkpalvelu.fi

Pekka Liukkonen
talous- ja hallintojohtaja
pekka.liukkonen@contineo.fi

Jan Haarti
henkilöstöjohtaja
jan.haarti@contineo.fi

Riku Innala
laatu- ja turvallisuuspäällikkö
riku.innala@contineo.fi