Johtoryhmä

Liiketoiminta on osaavissa käsissä

”RTK-Palvelun vahvuuksia ovat hyvä brändi ja maine. Meillä on tiivis porukka, joka tekee hommia isolla sydämellä. Paras mainos on nykyisten asiakkaiden hyvä hoito.”

Rafael Eerola, hallituksen puheenjohtaja

Samuli Eskola
toimitusjohtaja
samuli.eskola@rtkpalvelu.fi

Kai Olsbom
operatiivinen johtaja
kai.olsbom@rtkpalvelu.fi

Jari Pihlajaniemi
toimialajohtaja, kiinteistöhuolto
jari.pihlajaniemi@rtkpalvelu.fi

Mirka Nerg
toimialajohtaja, siivous
mirka.nerg@rtkpalvelu.fi

Rami Sainio
kaupallinen johtaja
rami.sainio@rtkpalvelu.fi

Ville Kenttä
kehitys- ja teknologiajohtaja
ville.kentta@rtkpalvelu.fi

Pekka Liukkonen
talousjohtaja
pekka.liukkonen@contineo.fi

Jan Haarti
henkilöstöjohtaja
jan.haarti@contineo.fi